Oto one:
I. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Ziębicach- Rynek 44 Ratusz
1. Marzena Dąbek
2. Aneta Maślak
3. Zbigniew Kopacz
4. Kazimierz Niewęgłowski
5. Edyta Kiwior
6. Mirosława Kaczuba – Talik
7. Anita Krawczyk
8. Monika Kraczkowska
II. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Ziębicach- ZOW, ul. Klasztorna
1. Roksana Sadło
2. Mateusz Kołodyński
3. Danuta Szymańska
4. Monika Mitak
5. Bogusława Kołsut
6. Krystyna Pupczyk
7. Renata Kania
8. Helena Sziler
III. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Ziębicach- Gimnazjum Publiczne, ul. Spacerowa 2
1. Halina Grabowska
2. Wioletta Pawlicka
3. Anna Boczar
4. Joanna Chrzanowska
5. Jarosław Kiwior
6. Zygmunt Bielawski
7. Halina Glos
8. Stanisława Studniarek
IV. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Ziębicach - SP nr 2, Pl. Wolności 1
1. Zdzisław Krasiński
2. Dawid Pawlicki
3. Janusz Kupecki
4. Adrian Niewęgłowski
5. Ewa Stępień
6. Katarzyna Ochał
7. Marta Kania
8. Gabriela Branicka
V. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Ziębicach- ZCK, ul. Wojska Polskiego 1
1. Aleksandra Górska
2. Zdzisław Głowacki
3. Grażyna Moczarna
4. Alicja Sadurska
5. Mirosław Cichowski
6. Andrzej Turzański
7. Katarzyna Bednarz
8. Maciej Głowacki
VI.Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Ziębicach- UM, ul. Przemysłowa 10
1. Stanisław Popęda
2. Ewa Krawiec
3. Adela Kawecka
4. Dominika Pełechacz
5. Renata Brachowska
6. Jan Tracz
7. Halina Rudkowska
8. Agata Lesiak
VII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Niedźwiedniku – Świetlica wiejska, Niedźwiednik nr 67
1. Zygmunt Celner
2. Mateusz Jaźwiec
3. Bartłomiej Zając
4. Anita Supruniuk
5. Krzysztof Czekaj
6. Katarzyna Gizińska
7. Rafał Pękalski
8. Mirosław Masłowski
VIII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Niedźwiedziu - Świetlica wiejska, Niedźwiedź nr 93c
1. Danuta Telenga
2. Danuta Witkowska
3. Janina Czarnecka
4. Beata Wujda
5. Zbigniew Byczek
6. Patrycja Szwarc
7. Maksymilian Przeworek
8. Elżbieta Larysz
IX.Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Starczówku - SP, Starczówek nr 20
1. Leszek Macyszyn
2. Andrzej Baszyński
3. Damian Butor
4. Grażyna Kamińska
5. Nina Antkowiak
6. Robert Szwarc
7. Wojciech Wronka
8. Teresa Szymańska
X. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Bożnowicach - OSP, Bożnowice nr 42A
1. Janina Nóżka
2. Magdalena Stangret
3. Józefa Kraczkowska
4. Anna Kowal
5. Jan Kaca
6. Zygmunt Branszteter
7. Joanna Kunicka
8. Marek Wereśniak
XI. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Wigańcicach - budynek szkolny, Wigańcice nr 88
1. Marian Sury
2. Agnieszka Banaś
3. Agata Kraczkowska
4. Bożena Żołnierczuk
5. Monika Cichowska
6. Bolesław Wójcicki
7. Agnieszka Dębicka
8. Beata Kwiecień
XII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Lubnowie - SP, Lubnów nr 42
1. Maria Spytek
2. Krystyna Litak
3. Józef Zając
4. Anna Jakubska
5. Wiesław Natanek
6. Katarzyna Syc – Skraba
7. Dorota Przeworek
8. Elżbieta Osiadacz
XIII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Pomianowie Dolnym - Świetlica wiejska, Pomianów Dolny Nr 81 A
1. Teresa Wronka
2. Anna Suszycka
3. Wiesław Konieczny
4. Justyna Pruszko
5. Witold Stachnik
6. Bernardyn Kozłowski
7. Katarzyna Wronka
8. Monika Stefańska
XIV. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 w Henrykowie - ZSS, ul. Polna 9
1. Ryszard Hawel
2. Maria Wiencek
3. Magdalena Śledź
4. Ksawery Skwira
5. Martyna Ślusarek
6. Mariusz Damm
7. Teresa Bodakowska
8. Władysław Lach
XV. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 w Wadochowicach - Przedszkole, Wadochowice nr 22
1. Bogusława Widziak
2. Bożena Bucka
3. Marcin Kępa
4. Jan Wujda
5. Grażyna Stukus
6. Mieczysław Przyszlakiewicz
7. Lidia Łyżwińska
8. Bożena Szkrabko
XVI. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 w Krzelkowie - Świetlica wiejska, Krzelków nr 16
1. Edmund Kocjan
2. Józef Torba
3. Justyna Jarema
4. Lech Dziarko
5. Agnieszka Stukus
6. Adam Cieślik
7. Jan Czerniawski
8. Jarosław Huculak
XVII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 w Dębowcu - Świetlica wiejska, Dębowiec nr 26 B
1. Stanisław Francik
2. Łukasz Dębicki
3. Anita Kubik
4. Katarzyna Dereń
5. Aneta Węcławska
6. Krystyna Wandzel
7. Mirosław Krupa
8. Barbara Rak
XVIII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 w Biernacicach - Świetlica wiejska, Biernacice nr 29
1. Zofia Giurg
2. Joanna Witkowska – Morawiec
3. Zbigniew Chwalba
4. Lucjan Kazimierczuk
5. Joanna Robak
6. Andrzej Janik
7. Barbara Wojtusiak
8. Paulina Pfeifer
XIX. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19 w Ziębicach - DPS, ul. Kościelna 10
1. Edward Tkacz
2. Halina Wolf
3. Elżbieta Kopacz
4. Czesław Chrzanowski
5. Helena Czekaj
6. Beata Pustułka
7. Iwona Kwiatkowska - Rurańska
8. Małgorzata Radecka
XX. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20 w Henrykowie - Dom opieki, Pl. Cystersów 4D
1. Mariola Górska
2. Wiesława Dymarek
3. Joanna Konieczna
4. Izabela Gładziszewska
5. Karolina Pająk
6. Danuta Ramuś
7. Ludwik Łach
8. Krystyna Krzyszowska
XXI. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21 w Ziębicach - Szpital Długoterminowy, ul. Kolejowa 29
1. Karolina Widziak
2. Miłosz Szostek
3. Dorota Kupecka
4. Iwona Płucienniczak
5. Izabela Stukus
6. Wiktor Skotnicki
7. Teresa Kurowska
8. Dorota Jasińska